TR EN
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ DUYURULAR PRATİK BİLGİLER İLETİŞİM

KURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

Hakkımızda

Vizyon Mali Müşavirlik, 2004 yılında SMMM Murat Hekim tarafından kurulmuştur. 3568 Sayılı Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu uyarınca “dinamizm ve sürdürülebilir müşteri odaklılık” anlayışı ile günceli yöneten, geleceği sistematize eden, bilgi disiplini ışığında ilerleyen, özgün hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.


Görevimiz

Üst düzey gayret ve bilgi birikimi ile teknolojik gelişmeleri de kullanarak, mesleki ve ahlaki değerler çerçevesinde muhasebe ve mali müşavirlik hizmetlerini yerine getirmektir.
 

Amacımız

Sektöründe lider, örnek ve saygın bir kuruluş olmak, çalışanlarına da bunun onur ve mutluluğunu yaşatmaktır.


Politikamız

Biz, mesleki ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden;
Muhasebe alanında ulusal ve uluslararası gelişmeleri sürekli izler, geleceğimizi değişen koşullara uyumlu olarak planlarız.
Çağdaş, kalite standartlarında hatasız hizmet sunabileceğimiz bir sistem içinde çalışırız.
Teknolojiyi ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, konusuna hâkim deneyim kazanmış elemanlar yetiştiririz.
Verdiğimiz hizmetin kalitesini; müşterilerimizin memnuniyetini, öneri ve istekleri değerlendirerek sürekli iyileştiririz.
Oluşturduğumuz sürekli eğitim ve öğrenme mekanizmalarını çalışanlarımıza karşı bir sorumluluk olarak kabul ederiz.
İşletim ve yönetim anlayışımızın temeli; iletişim, ekip ruhu, koordinasyon, doğru yönlendirme ve müşteri odaklı bir organizasyondur.

DİJİTAL HİZMET

Çağın gereksinimleri doğrultusunda kendini yenileyen organizasyonlar geleceğe çok daha güçlü ve avantajlı hazırlanırlar. Sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında Vizyon Mali Müşavirlik, çağı yakalamanın yanı sıra geleceğe yön verebilmeniz için dijital dosyalama ve dijital arşivleme yatırımlarını tamamlamıştır. Söz konusu yatırım ve çalışmalarımız, veri analizlerinizi çok daha hızlı sunmaktadır.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Genç ve dinamik ekibimiz, kalite standartlarını hizmet konularımıza dahil etmenin misyonunu üstlenerek, gelişime ve geleceğe büyük bir inanç ile bağlanmışlardır. Bu inanç ve özverili çalışma, sektörümüze farklı bir bakış açısı getirerek kalite standartlarının uygulanablirliğini sağlamıştır. Vizyon Mali Müşavirlik, Türkiye'de ilk TS EN ISO 9001:2015 şartlarına uygun bir KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNE sahip  onaylı mali müşavirlik organizasyonu olup Sürdürülebilen başarı için kalite de lider, hizmetlerinizde öncü olmamız disiplinimizin eseridir. kalite ile başarı dolu 16. yılımız lider ekibimizin haklı imzasıdır. 

Ekibimiz

Vizyon Mali Müşavirlik, profesyonel ve yenilikçi ekibi ile “dinamizm ve sürdürülebilir müşteri odaklılık” anlayışı çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktadır.

Murat HEKİM

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Bağımsız Denetçi

Ozan Umut GÜRBÜZ

Müşteri Temsilcisi

Akif AKÇAY

Finans Danışmanı

Doğancan YILMAZ

Müşteri Temsilcisi

Suat ÖZMEN

Müşteri Temsilcisi

Netice Sümeyye AKDAŞ

Müşteri Temsilcisi

Esmanur KAÇMAZ

Müşteri Temsilcisi